Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про установку другого інтерактивного комплексу для відокремленого підрозділу Василівська філія КЗО "Солонянське НВО"

Дата: 16.01.2018 08:30

Наразі ведуться роботи по установці інтерактивного комплексу для кабінету географії та історії відокремленого підрозділу Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО Солонянська НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти» (опорний заклад), який закуплено за кошти державної освітньої субвенції.
Варто додати що це вже ДРУГИЙ мультимедійний комплекс, який установлений у цьому закладі. Раніше працювати на уроках із застосуванням нових інформаційних технологій почали учні початкових класів.Застосування інтерактивної дошки в школі дозволить значно поліпшити процес викладання, зробивши його більш цікавим і динамічним.