Дата: 17.01.2018 08:28

12 січня група колядників Солонянської громади на чолі з Марчуком Миколою Андрійовичем відвідали фестиваль-конкурс різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Різдвяна зірка» в смт Софіївка. У заході взяли участь фольклорні та фольклорно-етнографічні колективи, вертепи із 12 об’єднаних територіальних громад. Команди артистів виступали із традиційними українськими колядками, щедрівками, короткими різдвяними постановами в етнічних нарядах. Вітаємо нашу команду та дякуємо за яскравий та неповторний виступ!