Соціально-гуманітарний відділ інформує: арсенал дитячих майданчиків смт Солоне поповнився новими локаціями

Дата: 30.11.2017 08:17

Сьогодні дуже актуальним є питання проведення корисного дозвілля для дітей і молоді.
Виконавчий комітет Солонянської селищної ради дбає про спортивну інфраструктуру населених пунктів Солонянської громади.
У листопаді 2017 року територія нашої громади поповнилася ще двома дитячими ігровими майданчиками та спортивним устаткуванням для воркауту.
Один ігровий майданчик облаштовано на території КЗО «Солонянська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів». Його загальна вартість – 67 825 ( з них 40 000 грн - обласний бюджет, 27 825 грн – кошти селищної ради).
Ще один ігровий майданчик облаштовано на вул.Українська. Коштує він 41 490 грн (40 000 грн – з обласного бюджету та 1490 грн – місцевий бюджет).
На вулиці Усенка раніше облаштований дитячий ігровий майданчик доповнено спортивним устаткуванням для воркауту. На нього виділено кошти з місцевого бюджету в сумі 39 990 грн.
Загалом на ці площадки використано 80 000 грн з обласного бюджету та 69 307 грн – з місцевого.
Тепер є де тренуватись, і корисно проводити вільний час жителям громади!