МОН затвердило календарний план проведення НМТ-2024

НМТ-2024 вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії та з 11 до 19 липня — додаткової. Такий календарний план Міністерство освіти і науки України затвердило в наказі від 22 лютого.

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку, продукти харчування та окопні свічки нашим незламним Захисникам та Захисницям.

Талановита молодь – майбутнє України

Учениця 8 класу Солонянського ліцею Ксенія Алєксєєва під керівництвом учителя історії Юрія Валерійовича Козила, взяла участь у Міжнародному щорічному літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 5-8 класів на тему: "Воїн ЗСУ. Хто він?", "Образ сучасного українського воїна". Організатор конкурсу - Науково-дослідний інститут українознавства.

У Києві відбувся дводенний воркшоп у форматі Training Camp «Впровадження шкільного громадського бюджету в українських громадах»

12 керівників закладів освіти нашої громади долучились до тренінгового табору з впровадження шкільного громадського бюджету, що проходив у місті Київ.

Відбувся обласний марафон портретів науковиць, присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат в науці

В рамках Європейської кампанії STEM Discovery Campaign-2024 Кзво Дано спільно з українською промисловою компанією "Інтерпайп" провели обласний марафон портретів науковиць, присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат в науці.

Мобільний клас безпеки продовжує навчати дітей

Для учнів Солонянської гімназії вогнеборці спільно з поліцейськими провели ознайомче заняття з правил мінної та пожежної безпеки. Діти ознайомились з мобільним класом безпеки, рятувальники наголосили на правилах поведінки в темний час доби, на дорозі та на водних об’єктах.

Мобільний клас безпеки завітав до Письмечівської гімназії

Сьогодні учні Письмечівської гімназії мали можливість відвідати клас та поспілкуватися з рятувальниками і співробітниками Національної поліції, які провели цікавий і пізнавальний урок. Рятувальники і правоохоронці розповідали дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни.