В єдності наша сила Освітяни Солонянської громади вкотре передали смаколики, випічку, продукти харчування, окопні свічки та захисні сітки, щирі дитячі малюнки та обереги нашим незламним воїнам. Безмежно вдячні усім, хто долучається. Разом наближаємо омріяну Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Триває підготовка до вступної кампанії 2024

Міністерство освіти і науки України затвердило, що цьогоріч національний мультипредметний тест проведуть з 14 травня до 19 липня. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів, три з яких визначено, а один — на вибір.

Офіцер безпеки в закладах освіти

У 12 школах нашої громади розпочалась реалізація проєкту  «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти». Цей проєкт є одним із ключових заходів з підвищення безпеки освітнього процесу в умовах сучасних викликів та загроз.

Школярі Солонянської громади отримали рюкзаки із шкільним приладдям від ЮНІСЕФ

Учні пільгових категорій 1-4 класів отримали рюкзаки від UNICEF Ukraine. Кожен наплічник містить повний набір канцтоварів та приладдя для навчання: зошити, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці.

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним Захисникам та Захисницям.