Продовжуємо допомагати нашим незламним воїнам

Освітяни Солонянщини продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Днями передали військовим продукти харчування, маскувальні сітки та засоби гігієни.

Освітянський тил продовжує передавати смаколики нашим воїнам на передову

Щоденна робота наших мужніх захисників і захисниць неоціненна, адже вони віддано, не жаліючи своїх сил, виборюють світле майбутнє нашої держави. Не менш цінною є праця в тилу, де кожен, як вміє, робить свій внесок у наближення Перемоги!

Солонянська громада отримала 2 сучасні шкільні автобуси

Солонянська громада отримала 2 комфортні та зручні шкільні автобуси. Дана допомога була надана польським Фондом міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK). Ініціативу було реалізовано у якості частини проєкту “Health Resilience 2”.

Вдячні за захист