Рекомендуємо новий бот "Дитячий лікар на війні"

«Дитячий лікар на війні» та «Лікар на війні» - це новий сервіс, доступний кожному онлайн в месенджері «Telegram».Він стане у нагоді тим, хто через війну залишився без доступу до медичних послуг. Сервіс створили волонтери. На сьогодні до системи залучено для консультування онлайн 311 дитячих лікарів: педіатри, отоларингологи, ортопеди-травматологи, неврологи, дерматологи, психологи, кардіологи, гастроентерологи та інші.

У Солонянській громаді тривають роботи з благоустрою

Крок за кроком, спільними зусиллями й надалі продовжуємо впорядковувати територію нашої громади: вирізаємо сухостої, прибираємо сміття, упорядковуємо місця загального користування, приводимо до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території.

Актуальна інформація для переселенців

Переселенці можуть скористатися сервісом з пошуку житла «Допомагай». ІТ-волонтери України створили сервіс з пошуку безкоштовного житла для переселенців «Допомагай» (https://shelter.dopomagai.org/).Там розміщені пропозиції від господарів, готових запропонувати свої оселі.

Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

Захистися від COVID-19

Небезпека від COVID-19 нікуди не зникла. Скупчення людей в укриттях і тимчасових притулках збільшують ризик заразитися.

На варті енергетичного фронту: Дніпропетровськгаз виконує планові роботи

Служби АТ «Дніпропетровськгаз» у період воєнного часу цілодобово працюють у посиленому режимі та підтримують економічний фронт держави, адже економіка повинна працювати для перемоги! Ми продовжуємо здійснювати критично важливі та планові роботи для підтримки газорозподільної системи, яка забезпечує базові потреби українців у цей важкий час.

Актуально для українців, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії

Ще раз звертаємо вашу увагу: детально про Програму допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Програма підтримки переселенців охоплює три напрямки: грошова підтримка, працевлаштування переселенців та компенсація комунальних витрат.