Шановні мешканці Солонянської селищної громади!

7-й день війни…7-й день зухвалого вторгнення окупантів на нашу землю, 7-й день пекла у столиці України та інших містах.

Дякую кожному, хто захищає нашу державу.

Я щиро вдячний усім вам за небайдужість, величезну допомогу і підтримку.

На сьогодні у Солонянській громаді спокійно.

Посилено працює оперативний штаб, усі на роботі в посиленому режимі, інформацію надаємо максимально оперативно.

У цілому ситуація в громаді спокійна та контрольована, усі об’єкти інфраструктури працюють та надають послуги щодо забезпечення першочергових потреб громади.

Враховуючи звернення жителів старостинських округів громади щодо відсутності у магазинах можливості скористатися терміналом, звертаюсь до приватних підприємців – власників крамниць. Прохання в період військової агресії Російської Федерації проти України здійснювати свою діяльність виключно для задоволення потреб населення у повному обсязі, відповідно до інформації Державної податкової служби України про відсутність штрафних санкцій протягом форс-мажорних обставин.

Прохання з порозумінням відноситись до певних речей, адже усі ми маємо пристосовуватись до тих обставин, які зараз є, а це – війна.

Керівництво області, представники Збройних Сил України, Національної Гвардії України та силових структур Дніпропетровської області запевнили. Що область готова до своєї оборони і зробить все для того, щоб зупинити ворога.

Тримаймося разом. Зберігаймо спокій. Віримо в Збройні сили України.

Слава Україні!

Солонянський селищний голова                Михайло КОПЕЙКО