Збережемо наш хліб від вогню

Літо – це відповідальна пора для хліборобів, особливо у пожежонебезпечний період. Пожежі  на хлібних масивах поширюються дуже швидко.

Українська асоціація районних та обласних рад розпочала Проєкт з підвищення обізнаності щодо фіксації руйнувань спричинених війною

Українська асоціація районних та обласних рад розпочала реалізацію Проєкту «Підвищення обізнаності серед органів місцевого самоврядування та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною».

Відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади

Вчора відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади.

Представили досвід роботи Ради ВПО при Солонянській селищній раді на засіданні Регіонального координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб

Вчора у місті Дніпро відбулось засідання Регіонального координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб. На засіданні розглянули питання щодо створення Координаційних Рад ВПО в області та обговорили досвід їх роботи.

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології  6 та 7 липня на території Дніпропетровської області збережеться надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека

Шахрай_Гудбай: Більшість шахрайських фішингових сайтів походять з рф!

Щодня в Україні за посиланнями на фішингові сайти переходять у середньому 10 000–15 000 громадян, всі ці люди потенційно можуть стати жертвами шахраїв. Приблизно дві третини з виявлених Центром кіберзахисту НБУ фішингових сайтів (68%) походять з рф. Значна частина цих ресурсів пропонують українцям оформити грошову допомогу! Люди не лише втрачають кошти, а й поповнюють гаманці окупантів, які потім можуть використовувати ці гроші на війну проти України. Як вберегтися від шахрайства? Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування в застосунку вашого банку або на порталі чи в застосунку Дія. Також надаємо посилання на актуальні програми грошової допомоги від ООН та партнерів: http://surl.li/hrftu. Завжди тримайте в секреті:

Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу 24/7 працює та оперативно реагує на виклики споживачів

Газовики Дніпропетровщини працюють цілодобово у напруженому режимі. Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу оперативно реагує на виклики клієнтів, а виробничі служби проводять планові роботи та важливу модернізацію газорозподільної системи області.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 9 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.