Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології  6 та 7 липня на території Дніпропетровської області збережеться надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека

Шахрай_Гудбай: Більшість шахрайських фішингових сайтів походять з рф!

Щодня в Україні за посиланнями на фішингові сайти переходять у середньому 10 000–15 000 громадян, всі ці люди потенційно можуть стати жертвами шахраїв. Приблизно дві третини з виявлених Центром кіберзахисту НБУ фішингових сайтів (68%) походять з рф. Значна частина цих ресурсів пропонують українцям оформити грошову допомогу! Люди не лише втрачають кошти, а й поповнюють гаманці окупантів, які потім можуть використовувати ці гроші на війну проти України. Як вберегтися від шахрайства? Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування в застосунку вашого банку або на порталі чи в застосунку Дія. Також надаємо посилання на актуальні програми грошової допомоги від ООН та партнерів: http://surl.li/hrftu. Завжди тримайте в секреті:

Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу 24/7 працює та оперативно реагує на виклики споживачів

Газовики Дніпропетровщини працюють цілодобово у напруженому режимі. Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу оперативно реагує на виклики клієнтів, а виробничі служби проводять планові роботи та важливу модернізацію газорозподільної системи області.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 9 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Представники Міжнародної організації «Triangle Génération Humanitaire» продовжують підтримувати нашу громаду

3 липня до Солонянської громади завітали представники Міжнародної організації «Triangle Génération Humanitaire», які здійснили реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, що прибули до Солонянської громади в червні поточного року, на отримання багатоцільової грошової допомоги.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 липня

Запрошуємо на б’юті вечір Секрети сильної та незалежної

5 липня в приміщенні Центрe активності громадян відбудеться б’юті-вечір Секрети сильної і незалежної. Про секрети ділового макіяжу розповідатиме Олена Щербакова, власниця студії краси DioSa. Її професійні поради допоможуть вам підкреслити свою чарівність.