Фахівці Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами актуально для ВПО

У п’ятницю, 14 липня, на базі Центру активності громадян фахівці Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території нашої громади.

Автошколи для осіб з інвалідністю

Якщо ви хочете отримати нові навички і брати від життя максимум – приходьте навчатися в Автошколи для осіб з інвалідністю. Тут потурбувались про доступність навчання для всіх.

Освітяни Солонянщини вкотре передали смаколики нашим Воїнам на передову

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним Захисникам та Захисницям.

Працівники Центру надання соціальних послуг спільно із представником Служби у справах дітей здійснили планові виїзди по Солонянській громаді

Протягом тижня працівники Центру надання соціальних послуг спільно із представником Служби у справах дітей здійснили планові виїзди по Солоному та у села Василівка, Калинівка, Військове, Оріхове, Звонецький Хутір, Тритузне, Привільне, Надіївка, Аполонівка.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 19 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.