Газовики Дніпропетровщини працюють цілодобово у напруженому режимі. Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу оперативно реагує на виклики клієнтів, а виробничі служби проводять планові роботи та важливу модернізацію газорозподільної системи області.

Протягом останнього тижня аварійники виїжджали більше 970 разів на виклики по області, із них: 687 випадків — повідомлення про запах газу у помешканні та на вулиці, ліквідацію майже 850 витоків газу та дві пожежі, де необхідно було швидке перекриття розподілу газу на мережах.

Бригади АДС компанії, незважаючи на війну, працюють цілодобово, щоб миттєво реагувати на аварійні ситуації та забезпечити безперебійний та безаварійний розподіл газу споживачам Дніпропетровщини.

АТ "Дніпропетровськгаз" дякує всім клієнтам, які своєчасно оплачують послуги з розподілу газу. Своїми платіжками споживачі підтримують газову інфраструктуру нашого регіону та сприяють розвитку економіки країни в цілому!