Фото без описуНоворічні свята - це час ліхтариків, гірлянд та вогників, тож усі ми з нетерпінням чекаємо на чарівну традицію прикрашання дворів, балконів, вікон та фасадів будинків кольоровим освітленням. Одразу створюється відчуття свята та світла не тільки на вулиці, а й у душі. Для створення святкової атмосфери мешканцям та гостям Солонянської громади в період Новорічно-різдвяних свят цьогоріч в громаді вперше започатковано конкурс «Феєрія новорічного дива» в двох номінаціях:  "Настрій, дарований серцем" (найкраще оформлення подвір'я в новорічно-різдвяному стилі) та «Карнавал прикрас» (найкраще оформлення підприємства чи організації в новорічно-різдвяному стилі). Сьогодні, 30 грудня 2021 року, в кабінеті селищного голови Михайла Копейко відбулася церемонія нагородження переможців фотоконкурсу.

Переможцями в номінації "Настрій, дарований серцем" стали:

Федоровська Олена Олександрівна, мешканка села Башмачка

Родина Купрій із села Звонецький Хутір

Трясак Микола Лаврентійович, житель смт Солоне

Переможцями в номінації «Карнавал прикрас» визнано:

Мережу Анну Анатоліївну, завідувачку Тритузнянським СБК-філією

Квітку Анну Юріївну, мешканка селища Надіївка, помічник старости Аполлонівського старостинського округу

Стасюк Зою Людвігівну, приватного підприємця смт Солоне.

Переможці конкурсу отримали в подарунок зовнішні прикраси для садиб: новорічно-різдвяні вінки та композиції.

Дякуємо за створення святкової атмосфери в громаді тим мешканцям та керівникам організацій/підприємств, які прикрасили свої садиби та установи, проте з тих чи інших причин не взяли участь в конкурсі. Щиро вітаємо переможців конкурсу та дякуємо усім за активну участь в ньому. Разом ви створили новорічну казку та перетворили нашу громаду в казкову країну на радість дітям та дорослим.

Вітаємо усіх з різдвяними святами та прийдешнім Новим роком! Веселих свят!

Запрошуємо Вас долучитися до перегляду краси, створеної переможцями конкурсу

Фото без опису Фото без описуФото без опису