Дата: 13.05.2022 14:24

Адресну допомогу отримали малозабезпечені та багатодітні сім’ї Письмечівського та Широчанського старостинських округів. Щиро дякуємо нашим друзям Фонду DTI_Save Ukraine Digital Transformation Institute of Ukraine за співпрацю та допомогу!

Також нагадуємо, що одяг та взуття, які надіслав Фонд, передано до пункту прийому, видачі та обміну речей. Запрошуємо усіх жителів та внутрішньо переміщених осіб, хто має потребу, звертайтеся за  адресою:

смт Солоне, вул. Гагаріна, 5, 2-й поверх.

Все буде Україна!