АТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ" продовжує надавати послуги з ТО внутрішніх газових мереж

Дата: 12.05.2022 17:24

АТ "Дніпропетровськгаз" продовжує надавати послуги з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж побутовим споживачам області.

Довіряйте роботу тільки професіоналам, які мають для цього відповідний досвід, обладнання та ліцензійні дозволи! Від вчасної діагностики внутрішніх мереж залежить безпека та безперебійний розподіл газу, а також життя і здоров’я ваших рідних.

З кожним роком газові мережі зношуються, приходять в непридатний стан, при цьому залишаючись об’єктами підвищеної небезпеки. Мешканцям, які використовують природний газ, варто задуматися над безпекою своїх родин та обов’язково замовити послугу на технічне обслуговування.

Замовити послугу ТО та отримати фахову консультацію можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі. Адреси центрів, які вже відновили роботу, за посиланням - http://surl.li/bocnq .

Дніпропетровськгаз піклується про вашу безпеку!