ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 28 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Центр надання соціальних послуг повідомляє про  надання соціальної послуги «соціально-психологічного консультування»

В наслідок російської агресії проти України велика кількість мешканців громади щодня знаходиться у стресовому стані. У більшості людей не закрита базова потреба - люди не можуть відчувати себе в безпеці, хвилюються за своїх рідних та друзів, здригаються від новин та фото з регіонів, де ведуться активні бойові дії, окупованих та деокупованих територій України.