Вчора в Солонянській селищній раді завершилися засідання постійних комісій в рамках підготовки до 30 сесії.

Постійна комісія селищної ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища детально опрацювала блок земельних питань.

Члени постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю працювали над питаннями про:

• внесення змін до місцевих цільових Програм
  • затвердження програми розвитку місцевого самоврядування у Солонянській селищній територіальні громаді на 2021 – 2025 роки.

Після ретельного обговорення члени постійних комісій рекомендували профільні питання до розгляду на 30 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться у завтра, 27 квітня.