Розповідаємо як скористатись програмою "Доступні ліки" під час воєнного стану

За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Розповідаємо, як скористатися програмою.В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

Валентин Резніченко повідомив про аварійні відключення електрики в Дніпропетровській області

Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської облдержадміністрації повідомляє, що енергетики запровадили у нашiй областi аварiйнi вiдключення електрики. Вiдтепер графіки не діють. Вимкнення можуть статися будь-коли.

Рахунки за доставку газу вже в особистих кабінетах споживачів Дніпропетровщини

Мешканці регіону вже можуть завантажити електронний рахунок за розподіл блакитного палива в особистому кабінеті на сайті 104.ua та здійснити оплату до 20 числа місяця своєму Оператору ГРМ. На території Дніпропетровської області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) це АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК). Тариф за доставку газу, розмір вашого щомісячного платежу, способи та терміни оплати залишаються без змін.