Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області запрошує на службу для заміщення вакантних посад

Запрошуємо на службу до Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на посаду:

Головні правила безпечного використання пічок, буржуйок та камінів

Низька температура в оселях змусила багатьох українців вдатися до альтернативних способів обігріву. І хоча пічки, каміни та буржуйки стали джерелами порятунку від холоду, користуйтеся ними вкрай обережно:

Відбувся святковий турнір з футболу між вихованцями ДЮСШ Солонянської селищної ради

Тренери Дитячо-юнацької спортивної школи Солонянської селищної ради Віталій Чернов та Андрій Гамота провели святковий турнір з футболу між своїми вихованцями 2011-2016 року народження. Ігри проходили динамічно, насичено та з величезною радістю у дітлахів. У всіх матчах молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та захоплюючу гру.

Портативні мобільні станції зарядки від міжнародних партнерів

Завдяки співпраці з міжнародними партнерами, Солонянська селищна рада отримала допомогу від європейських партнерів - Програми GIZ в межах реалізації проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України». Ми отримали 2 потужні мобільні станції зарядки Bluetti PowerOak.

Як безпечно користуватись генераторами? Нагадуємо основні правила

В умовах вимкнення електроенергії генератори стали для нас справжнім рятівним колом. Щоб уберегти своє життя та життя близьких, ДСНС України вкотре наголошує на необхідності дотримуватись правил безпеки: