ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 2 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Роз'яснення від МОЗ про можливість українців перетинати державний кордон, прямуючи на лікування

Міністерство охорони здоров'я України інформує, що 7 січня уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Відтак МОЗ надає роз’яснення про можливість українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 01 лютого

29 січня минає 105-та річниця бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути на Чернігівщині, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

Оголошується конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Солонянської громади

У зв’язку із закінченням терміну дії договору виконавця житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів в населених пунктах селищної ради.