Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 18 січня

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 18 січня 2023 року з 10:00 до 11:00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 17 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 січня

Центр надання соціальних послуг Солонянської селищної ради інформує про робочі виїзди у населені пункти нашої громади

11 та 12 січня фахівці відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» здійснили робочі виїзди у населені пункти нашої громади, а саме: с.Круте,  с.Безбородькове, с.Малинівка, с.Привільне, с.Аполонівка, с.Сурсько-Михайлівка, с. Оріхове та с. Кам’яно-Зубилівка.

Протягом січня 2023 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради проводить для освітян Зимовий воркшоп «Педагогічне світло».

Дніпропетровськгаз: формуємо екосвідомість – відмовляємося від паперових рахунків за розподіл газу

У період війни питання екології набуває особливої актуальності. Йдеться не лише про економію паперу і збереження дерев, а й про заощадження електроенергії. Оскільки на друк паперових квитанцій за розподіл блакитного палива витрачається чимало цих ресурсів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 15 січня