ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 31 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

В рамках участі в проєкті «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів», поповнилась матеріально-технічна база «Центру соціальної інклюзії та розвитку»

Міжнародна підтримка в дії.

Поради від ДСНС України: Як безпечно користуватись газовими приладами для приготування їжі

В умовах постійних відключень світла ми нерідко використовуємо туристичні пальники, портативні плитки та інші газові прилади. Однак кількість нещасних випадків доводить, що ними варто користуватися вкрай обережно.

У Солонянській громаді працює станція моніторингу якості повітря із додатковим сенсором радіаційного фону

Велика частина проблем зі здоров’ям виникають через забруднення повітря пилом або небезпечними речовинами. Спільно з Програма EGAP ми працюємо над забезпеченням моніторингу повітря та інших важливих показників стану довкілля на території нашої Солонянської громади. Встановлено ще одну станцію моніторингу якості повітря, яка обладнана датчиком моніторингу радіаційного забруднення.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 25 січня