Фонд соціального страхування України інформує: у разі всиновлення новонародженої дитини ФССУ виплатить декретну допомогу

Щороку Фонд соціального страхування України виплачує декретні допомоги для близько 100 тисяч застрахованих осіб. Деякі з них стали батьками для малюків, які, на жаль, залишились без рідних через війну або інші причини.

Міністерство охорони здоров'я інформує: комп'ютерна томографія за направленням лікаря є безоплатною!

Консультації лікарів, діагностика, інструментальні дослідження, медичний супровід, проведення операцій тощо у медзакладах, які мають договір з НСЗУ, є безоплатними для пацієнтів.

Солонянська громада отримала новий шкільний автобус

13 грудня, на площі перед будівлею Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів. Радіємо, що Солонянська громада також отримала ключі від новенького автобуса «ЕТАЛОН». Адже транспорт, яким возили учнів раніше тепер допомагає ЗСУ.