Запрошуємо на Благодійний ярмарковий продаж на підтримку ЗСУ

А ми нагадуємо, що завтра, 20 грудня, о 10: 00 у приміщенні селищної ради відбудеться благодійний ярмарковий продаж на підтримку ЗСУ. Ініціювали та проводять його вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

До Дня Святого Миколая у закладах освіти нашої громади пройшла акція «Святий Миколай воїнам допомагай»

Напередодні Дня Святого Миколая у закладах загальної середньої освіти нашої громади пройшла щорічна акція. Та в цьому році проходила вона під гаслом «Святий Миколай воїнам допомагай», адже диво для українців у 2022 році творять воїни ЗСУ.

ФССУ оплатить допомогу за лікарняними, навіть якщо працівник захворів у перший робочий день

Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.

ПФУ інформує: День заснування  — не святкуємо, але відзначаємо

ПФУ інформує: День заснування — не святкуємо, але відзначаємо

Наприкінці кожного року, 21 грудня, працівники Пенсійного фонду України відзначають річницю з дня заснування Фонду. Цього року Пенсійному фонду України виповнюється 32 роки. До дня свого народження людина завжди згадує рік, що минув, планує майбутнє. І для будь-якого підприємства, компанії, установи чи організації день народження — це теж привід підсумувати результати своєї роботи, налаштуватись на рік прийдешній.