Сьогодні, 15 грудня, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання ключової 28 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 43 питань, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Серед найголовнішого – бюджет громади на 2023 рік прийнято.

Також депутати затвердили:

• План роботи Солонянської селищної ради на 2023 рік
  • Програму соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2023 рік
  • Місцеву цільову програму фінансової підтримки КНП «Солонянська лікарня» на 2023 рік
  • Оптимізацію організаційної структури та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • Структуру та штатну чисельність закладів освіти та установ відділу освіти
  • Встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб у 2023 році
  • Розроблення Комплексного плану просторового планування розвитку територій громади
  • Внесення змін до місцевих цільових програм
  • Передачу в оперативне управління майна комунальної власності
  • Затвердили блок земельних питань тощо.

Прийняті на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради.

Наприкінці засідання селищний голова Михайло Копейко подякував депутатам за активну командну роботу на благо нашої громади та Батьківщини у цей непростий час і зазначив:

«Попереду йде важкий 2023 рік. Але щиро віримо, що він принесе те свято, на яке ми всі так очікуємо – нашу беззаперечну Перемогу. Вітаю депутатський корпус та ваші сім’ї із прийдешніми різдвяними святами! Бажаю, щоб у всіх нас був мир, здоров’я, щедрі врожаї та світле майбутнє!»

Пам'ятаймо, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємопідтримці!

Слава Україні!