«Воби2» — чат-бот-тест з правил поведінки під час війни для дітей

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком від 9 років) про безпеку і вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Якщо ж чогось не знають, то чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту.

Відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

5 грудня в Солонянській громаді відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Власне, у засіданні взяли участь представники «Центру надання соціальних послуг», Солонянського бюро безоплатної правової допомоги, Дніпровського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській області.