Стартувала серія практичних заходів для педагогів Солонянської громади, запланованих на осінні канікули

Сьогодні, 1 листопада, відбулося засідання круглого столу з питання посилення національно-патріотичного виховання та громадянської відповідальності молоді. Його метою було активізувати діяльність закладів освіти щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року.

Дніпропетровськгаз нагадує про передачу показань лічильника газу з 1 по 5 листопада

Дніпропетровськгаз чекає від споживачів Дніпропетровщини показання приладів обліку газу у період з 1 по 5 листопада. АТ «Дніпропетровськгаз», як оператор газорозподільної системи (ГРМ), відповідає за баланс газу в нашому регіоні (Дніпропетровська область, крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Для цього компанія має розгалужену систему приладів обліку та обробки показань лічильників. Тому виключно Дніпропетровськгаз може приймати показання приладів обліку у споживачів.