Щиро дякуємо Благодійному Фонду Право на захист за надану благодійну допомогу для ВПО

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійному Фонду Право на захист за надану благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території нашої громади.

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про складні погодні умови 17-24 листопада

17-23 листопада внаслідок виходу серії західних циклонів, що будуть поглиблюватись на території Дніпропетровської області, очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг та дощ. Можливе утворення снігового покриву висотою 3-8 см.

16 листопада День працівників радіо, телебачення і зв'язку України

Бути першим на місці обстрілу чи прильоту, вчасно поінформувати, зняти і всьому світові показати справжнє варварське обличчя росії та її військ…У наших медіа одна мета – кожним кадром і словом наближати перемогу України.

Комунальний заклад "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "МАЛЬВА" ДОР"  запрошує на БЕЗКОШТОВНУ реабілітацію

Комунальний заклад "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "МАЛЬВА" ДОР" запрошує на БЕЗКОШТОВНУ реабілітацію

Комунальний заклад "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "МАЛЬВА" ДОР" надає реабілітаційні послуги для осіб з інвалідністю віком від 0 до 35 років з різними нозологіями:

Іван Вакуленко: газорозподільна система Дніпропетровщини готова до опалювального сезону

З початку воєнного стану АТ «Дніпропетровськгаз» перейшло на посилений режим роботи. Аварійні та ремонтні бригади працюють 24/7 та продовжують оперативно відновлювати газові мережі після ворожих обстрілів. Так, днями на виїзному засіданні ради оборони області під головуванням очільника Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, голова правління АТ «Дніпропетровськгаз» Іван Вакуленко розповів про готовність газових мереж області до опалювального сезону 2022/2023 років.