Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно    фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.

Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва нашої громади із їх професійним святом

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі - відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу.

Вітання з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Солонянської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Ми дякуємо вам, що в такий нелегкий час Ви продовжуєте реалізувати завдання державної політики в галузі культури та вносите особистий вклад до наближення Перемоги.