Підсумки «EDU_FEST Dnipro – 2022»

Дніпровська академія неперервної освіти упродовж травня-вересня 2022 року організувала та провела Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022».

Укрпошта запрошує на роботу

Нагадуємо, що Солонянська громада долучається до проєкту «Пересувне відділення Укрпошти». Спеціальний автомобіль буде приїздити до населених пунктів нашої громади за встановленим графіком та надавати поштові та інші супутні послуги безпосередньо у населеному пункті.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 20 жовтня

До уваги мешканців громади! З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт 20 жовтня планується відключення електроенергії на деяких вулицях у селах Василівка та Антонівка із 08:00 до 18:00. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру: Для стаціонарних телефонів: