«Готуймося!» до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України продовжує комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону 2022-2023. Він, як прогнозують, буде найскладнішим в історії України.

Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального сезону.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселі.

Дослухайтеся до порад і діліться ними з тими, хто поруч, аби бути максимально готовими до викликів прийдешньої зими.

Додаємо #ТепліПоради від Мінрегіону, бо #ЗимаБлизько