14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, Україна святкує день Захисника та Захисниці України і день Українського Козацтва

Ми неймовірно вдячні усім захисникам і захисницям за наше життя, за те що боронять нашу з вами землю і всю неньку Україну  За наші мирні світанки, за наші дні, за кожен вечір та кожну ніч!.

Онлайн-малюнок до Дня захисників і захисниць України – долучайся до загальноукраїнської ініціативи

До Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня, команда проєкту «Підтримай дитину» проводить загальноукраїнську ініціативу «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».

Збір макулатури на користь ЗСУ

Друзі, нагадуємо, що КЗК "Солонянська публічна бібліотека" оголосила місячник по збору книг та періодичних видань «Разом допоможемо Захисникам».

Дніпропетровськгаз інформує: відмовтеся від паперових рахунків за розподіл газу – збережіть екосистему регіону

Щомісяця АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), надсилає споживачам регіону близько 580 тис. паперових квитанцій. На їхній друк витрачається 1,1 тис. пачок паперу, для виготовлення якого потрібно майже 60 дерев. За рік - їх близько 700. Уявіть – це більше одного гектара лісу, які вирубують просто для того, щоб платіжка через хвилину після отримання полетіла у смітник!