27 жовтня проходьте тест на медіаграмотність та перевірте свою стійкість до пропаганди

27 жовтня 2022 року у межах Глобального тижня медіаграмотності Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності Міністерство культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які виконуються IREX, проведуть національний тест з медіаграмотності.

Кампанія декларування доходів: які доходи громадяни зобов’язані задекларувати

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування Дніпровсько - Новомосковський регіон) нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2021 року. В рамках цієї кампанії річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, з яких у 2021 році не сплачено податок на доходи фізичних осіб, слід було подати до 1 травня 2022 року.

Прощання з Воїном Геннадієм Івановичем Клімовим відбудеться сьогодні, 25 жовтня, о 13:00 за адресою с. Аполлонівка, вул. Військове містечко, 28

Прощання з Воїном Геннадієм Івановичем Клімовим, який загинув 23 жовтня, відбудеться сьогодні, 25 жовтня, о 13:00 за адресою с. Аполлонівка, вул. Військове містечко, 28.