Шановні мешканці громади!

Щорічно 26 жовтня ми відзначаємо День визволення Солоного та початок визволення населених пунктів громади від фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

В цей день традиційно вшановуємо пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення нашої території, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Страшні події нашої історії пройшли крізь віки. Ми пам’ятаємо подвиги і відвагу наших предків. На жаль, в цьому році наша країна знову не знає миру та спокою. Нацизм знову прийшов на нашу землю, але цього разу в російській військовій формі, зі зброєю і ракетами.

Сьогодні хоробрі сини і доньки України боронять свободу, незалежність, територіальну цілісність нашої Батьківщини. Вони демонструють нездоланність духу нашого народу. Бажаємо їм витримки, сили духу, міцного здоров’я та якнайшвидшої Перемоги!

Перемогли тоді, переможемо і сьогодні!

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!