Як викладачам підвищити свою цифрову обізнаність?

Руслана Коренчук, проєктна менеджерка Дія.Цифрова освіта, під час традиційної серпневої конференції для освітян розповіла про можливості платформи Дія.Цифрова освіта для підвищення кваліфікації вчителів у новому навчальному році, а саме:

Центр надання соціальних послуг Солонянської селищної ради інформує

16 серпня відбувся виїзд фахівців відділення соціальної роботи  КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно з представником Служби у справах дітей до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відбулись тренінги для учителів, які працюватимуть дітьми категорії внутрішньо переміщених осіб та класних керівників перших класів

Продовженням реалізації україно-британського проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» стали тренінги для учителів, які працюватимуть з дітьми категорії внутрішньо переміщених осіб та класних керівників перших класів.

Графік засідань постійних комісій

В рамках підготовки до 26 сесії Солонянської селищної ради, із наступного тижня стартують засідання постійних комісій. Надаємо графік засідань і нагадуємо, що в умовах воєнного стану, онлайн трансляції засідань не проводяться/