До уваги мам із немовлятами та маленькими дітьми

Запрошуємо мам із немовлятами та маленькими дітьми, які мають потребу у дитячому харчуванні та підгузках, звертатись до служби у справах дітей Солонянської селищної ради за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 (приміщення селищної ради).

15 липня – День українського миротворця!

У цьому році виповнюється 30 років, як Україна приймає участь у миротворчих операціях. У всіх місіях наші миротворці зарекомендували себе рішучими та відповідальними професіоналами, на яких завжди можуть покластися і колеги-миротворці, і місцеві цивільні мешканці. Українські миротворці завжди були серед тих, хто допомагав іншим країнам у складні часи.

Відбулось засідання 25 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 14 липня, відбулось засідання 25 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 18 депутатів. На порядок денний було винесено 27 питань, які детально опрацьовувались попередньо на засіданнях постійних комісій..