Ділимось футбольними емоціями

Нагадаємо, естафету «Відкритих тренувань з футболу», організовану ДЮСШ Солонянської селищної ради, прийняла Надіївка. Перший день липня для юних шанувальників футболу та їх вболівальників запам’ятався шаленими емоціями та видовищними спортивними баталіями.

З Днем податківця України!

Шановні податківці, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Нехай ваш професіоналізм, досвід та самовідданість завжди мають повагу у суспільстві.

Дніпропетровськгаз інформує: порядок оплати за розподіл газу залишається без змін

Нині побутові споживачі газу можуть самостійно обирати компанію-постачальника блакитного палива. Але незалежно від того, хто є вашим постачальником порядок оплати послуг розподілу (доставки) газу, її розмір, способи та строки оплати залишаються без змін. У роботі АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), не сталося жодних змін. Підприємство продовжує забезпечувати безперебійний та безаварійний розподіл газу на території ліцензованої діяльності (Дніпропетровська область, крім м. Кривий Ріг та м. Дніпро). Відповідаємо на найпоширеніші запитання мешканців Дніпропетровщини:

Щиро вітаємо всіх причетних із Днем архітектури!

Це свято творчої професії, покликаної слугувати законам гармонії. Завдяки праці архітекторів зводяться унікальні споруди, втілюються в життя найсміливіші проєкти. На жаль, ворог нещадно та цинічно відбирає життя мирних українців та рушить пам’ятки архітектури, монументні споруди та будівлі. Але ми точно знаємо – переможемо та все відбудуємо!