Відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича

У перший літній день керівництво Солонянської громади відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича, в якому знайшли свою родину 9 дітей віком від 2 до 15 років. У цій чудовій родині кожен піклується один про одного та допомагає мамі з татом поратись по господарству. Вручили солодкі подарунки, передали продукти харчування та речі першої необхідності від наших благодійників Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Усміхнені та щасливі дітлахи щиро зраділи отриманим подарункам.

У Міжнародний день захисту дітей дітлахи Солонянщини відвідали ландшафтний парк Світлани Кульбашної

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей відбулась поїздка дітлахів Солонянської громади до ландшафтного парку Світлани Кульбашної. Поєднали і перегляд благодійної вистави "Цуценя, яке шукало поваги", яку зіграли актори Дніпровського міського театру ляльок, і прогулянку мальовничами доріжками парку Світлани Кульбашної. Видно, що і артисти, і юні глядачі щиро раділи одне одному. А неймовірна краса парку зачарувала кожного із гостей.