Підтримка один одного - це також наша зброя!

Висловлюємо слова щирої вдячності Козацькому благодійному фонду «Меморіал Сірка» за надану гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни. Все вже передано до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб на території Солонянської громади.

Платіжки за розподіл газу доступні в Особистих кабінетах клієнтів Дніпропетровськгазу

Працівники АТ «Дніпропетровськгаз» щоденно та без вихідних дбають, щоб у всіх помешканнях жітелів області був безпечний та безперебійний розподіл газу. Усі служби підтримують роботу критичної інфраструктури в належному стані: виконують необхідну модернізацію газових мереж, проводять ремонтні роботи з відновлення розподілу газу, обстежують газопроводи тощо. Саме тому АТ «Дніпропетровськгаз» закликає усіх клієнтів бути свідомими споживачами та сплачувати за доставку природного газу. Електронні платіжки за послугу з розподілу вже доступні для завантаження в ваших Особистих кабінетах. Здійснити оплату необхідно до 20 числа поточного місяця.

Вітаємо зі святом Трійці!

Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ і нашу рідну Україну та подарує нам мир, радість, щиру віру та омріяну Перемогу! Нехай Свята Трійця супроводжує по життю й оберігає від горя, нещастя і злих людей.

Як отримати допомогу за лікарняним, якщо ви за кордоном?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.