Внесено зміни до наказу начальника Дніпровської районної військової адміністрації від 03 березня 2022р.№ Н-1/0/536-22

Зокрема в наказі зазначається:  «Заборонити на період дії воєнного стану, встановленого Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», на території Дніпровського району Дніпропетровської області торгівлю сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, військовослужбовцям Збройних Сил України та членам добровольчих формувань територіальних громад.»

Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

Сьогодні Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.

МОЗ закликає аптечні мережі не підвищувати ціни на лікарські засоби

У разі, якщо аптеки пропонують лікарські засоби за завищеними цінами, можна звернутися до територіальних підрозділів Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками як до органу, що контролює ціни на ліки на час воєнного стану.

Безоплатна онлайн-школа з математики для учнів 5–10 класів

В Україні створюють усе більше можливостей для дистанційного навчання, щоб школярі не відставали від освітнього процесу. Одна з онлайн-шкіл МАТЕМА відновлює свою роботу та запрошує учнів 5–10 класів безоплатно вивчати математику.

Дніпропетровськгаз відновлює планові роботи з обстеження систем газопостачання

Критична інфраструктура продовжує посилено працювати у воєнний час, тож Дніпропетровськгаз відновлює планові роботи на мережах. Відновлення роботи усіх служб та планової роботи зараз необхідне для того, щоб підтримувати газорозподільну систему в належному стані.

Дія інформує: Податки ФОП можна сплатити в Дії за кілька кліків

Повернули послугу сплати податків у застосунок! На початку війни держреєстри було відключено з міркувань безпеки. Проте зараз спільно з Державною податковою службою вдалося відновити роботу комплексу реєстрів, що дотичні до податкових послуг.

Пологи в умовах воєнного стану: що важливо знати

В умовах воєнного стану вагітна має право отримати медичну допомогу під час пологів у будь-якому з працюючих пологових будинків, що уклали договір з НСЗУ. Наразі таких медичних закладів у країні – понад 300. Найбільше на Львівщині – 22 та Одещині – 21. По 17 – у Вінницькій, Дніпропетровській та Черкаській областях.