Шановні громадяни - НЕ ПАЛІТЬ СУХОСТІЙ!

3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Так, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.

Міні-центр «Збережемо здоров’я дітей» запрошує малозабезпечені та багатодітні сім'ї отримати необхідні медикаменти

Міні-центр «Збережемо здоров’я дітей», який створили Солонянська публічна бібліотека спільно з благодійним фондом «Возлюби ближнього свого», поповнився медикаментами для лікування застудних захворювань у дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, сімей біженців, сімей учасників бойових дій.

Відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Солонянська селищна рада працює в штатному режимі. Сьогодні, 17 березня, відбулось засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 13 питань що стосуються першочергових сфер діяльності громади.