Держпродспоживслужба: Про платформу допомоги

Держпродспоживслужба України за підтримки Офіс Президента України, Міністерство економіки України та Міністерство аграрної політики та продовольства України розробила Платформу допомоги, яка дозволяє об’єднати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги та виробників для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройних Сил України, територіальної оборони, громадян міст і селищ, а також торгівельні мережі (включаючи райони «гарячих точок» спротиву).

Дніпровське відділення фонду  соціального страхування України інформує

Дніпровське відділення фонду соціального страхування України інформує

Працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати їхній лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок у зв’язку із бойовими діями за місцем їх розташування, можуть самостійно звернутись до Фонду соціального страхування України для отримання лікарняних і декретних допомог.

Дія відповідає на  запитання: У мене народилася дитина. Як оформити документи

Дія відповідає на запитання: У мене народилася дитина. Як оформити документи

Послуга єМалятко онлайн тимчасово недоступна. Це пов‘язано з тим, що деякі державні реєстрі були відключені з міркувань безпеки. Проте народження малюка можна зареєструвати офлайн. Розповідаємо, як це зробити

Дніпропетровськгаз інформує: На Дніпропетровщині 104.ua Клієнтські простори відновлюють свою роботу

Дніпропетровськгаз кожного дня працює та забезпечує економічний тил держави! Оскільки сьогодні кожен з нас несе службу на своєму фронті, наша компанія переконана, що у період воєнного стану економіка країни повинна працювати.

Подяка за гуманітарну допомогу!

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Пресслужба МОЗ України інформує

Через ажіотаж, спричинений російськими воєнними діями, українці викупили в аптеках запаси препаратів, призначених для лікування захворювань щитовидної залози, зокрема медикаменти з діючою речовиною левотироксин.

єПідтримка в Дії. Відповідаємо на поширені запитання

Минулого тижня команда Дії запустила нову послугу. Це виплата 6500 грн у межах єПідтримки для українців із населених пунктів, де ведуться активні бойові Дії. Вже понад 2 мільйони користувачів Дії подали заявки. Тож відповідаємо на поширені запитання