Дніпропетровськгаз посилено працює на «економічному» фронті держави

Сьогодні всі українці працюють лише для однієї мети – перемоги над ворогом. Хтось це робить безпосередньо на передовій, захищаючи кордони держави та людей, інші вступають до тероборони міст, а частина працює в тилу. У великої кількості населення в тилу є свій фронт – економічний. Він не менш важливий ніж воєнний, адже комусь треба годувати, сіяти, продавати, лікувати, заробляти кошти для підтримки рівня економіки держави. Дніпропетровськгаз -  підприємство критичної інфраструктури. Наша діяльність є важливою та пріоритетною. Усі бригади аварійно-диспетчерської служби, виробничі служби, підрозділи служби експлуатації систем газопостачання цілодобово чергують заради безпеки і комфорту більше 600 тисяч споживачів блакитного палива на Дніпропетровщині.

Разом ми сила!

Війна об’єднала нас усіх! Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним, а особливо допомогти тим, хто цього потребує.

Змістовно від МОЗ: Як уникнути переохолодження в умовах війни

Низькі температури та негода знову повернулися в Україну. В умовах війни, коли цивільне населення змушене проводити значну частину доби в холодних підвалах і сховищах, а в деяких населених пунктах – без опалення, газу і електричної енергії, теплої води, підвищується ризик отримати переохолодження. Що слід робити при гіпотермії, а яких дій краще уникати, як убезпечити себе – читайте у нашому матеріалі. Переохолодження виникає тоді, коли температура тіла людини опускається нижче нормальної 36,6 °C до критичних для життя показників. Найпоширенішою причиною є довготривалий вплив низьких температур навколишнього середовища, а найбільш вразливою групою є зневоднені чи фізично виснажені люди. Тож зараз дуже важливо не лише самим берегтися від переохолоджень, а й допомагати переживати похолодання тим, хто цього потребує.

Дитячий благодійний фонд "Возлюби ближнього свого" запрошує малозабезпечені та багатодітні сім'ї отримати ліки

Дитячий благодійний фонд "Возлюби ближнього свого" має в наявності протизастудні, антивірусні та антигрипові ліки, вітаміни, дитяче харчування для дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-сиріт Солонянської територіальної громади.

208-а річниця з дня народження Кобзаря

Сьогодні відзначаємо 208-у річницю з дня народження Кобзаря, а таке враження, що Шевченко все життя був з нами, адже писав вірші чорнилом майбутнього. Ми виконаємо заповіт Тараса - обов‘язково поборемо!

Шевченко закликає-Україна перемагає!

Сьогодні, 9 березня день народження нашого національного генія, пророка, символа українського духу і волі Тараса Шевченка. Він боровся за нашу свободу словом та довів, що воно може бути сильнішим за зброю. Великий Кобзар віддавав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкривав перед ними шлях у майбутнє.