Відбулось засідання сесії Солонянської селищної ради

Солонянська селищна рада та депутатський корпус працює в штатному режимі. Сьогодні, 24 березня, відбулось засідання XXII сесії. Над порядком денним працювали 21 депутат. Були прийняті рішення, необхідні для життєдіяльності громади в умовах воєнного часу.

Діти проти війни! Зворушливий малюнок маленької мешканки нашої громади

Подивіться лише, який зворушливий малюнок з’явився біля другого відділу Дніпровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Солоному. Саме звідси кожного дня наші мужні та хоробрі захисники відправляються боронити Батьківщину! 9-ти річна Софійка своїм дитячим, безмежно люблячим серцем, підтримує воїнів, які захищають наші кордони та за допомогою малюнку виражає свою віру в українських захисників. Дякуємо Софійці та її родині за патріотизм та небайдужість!

Добірка корисних сервісів для пошуку роботи

Багато хто втратив роботу через війну, проте кошти зараз потрібні всім. Якщо ви в більш безпечному місці та можете працювати — працюйте. Це важливо не тільки для вас особисто, але й для української економіки.