До вашої уваги пропонуємо брошуру "У разі надзвичайної ситуації"

До вашої уваги пропонуємо брошуру, розроблену Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки МКІП у співпраці Державною службою України з надзвичайних ситуацій Міністерством оборони України Апаратом Головнокомандувача ЗСУ та громадськими організаціями.

Солонянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує

Зазвичай кожен з батьків хоче  побалувати свою дитину  купуючи іграшки або  щось смачненьке. Виробники  солодощів вже давно об’єднали ці бажання дітей та пропонують споживачам різноманітні солодощі, у пакування яких входять дрібні дитячі іграшки. Батьки, при виборі такого продукту повинні знати про певні небезпеки  такого «міксу» іграшки та солодощів.

З 01 січня 2022 набирають чинності норми  законодавства щодо електронної ідентифікації овець і кіз, які відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03 липня 2020 року № 1266 «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз» є обов’язковим для всіх юридичних і фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням овець і кіз, здійснюють їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки за участю овець і кіз.

Крокуємо разом з «U-LEAD з Європою»

Щира вдячність «U-LEAD з Європою» від учасників навчальної програми «Кроки для команд з управління справами ОМС» команди Солонянської селищної ради за змістовні семінари, наповнені кваліфікованою та корисною інформацією та приємні подарунки. Крокуємо далі разом з вами!