Сьогодні, 21 лютого 2022 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XIХ сесії Солонянської селищної ради.

У роботі сесії взяло участь 19 депутатів. На порядок денний було винесено 183 питання, які детально опрацьовувались попередньо на засіданнях постійних комісій.

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проєктів землеустрою та інші земельні питання. Також 51 питання порядку денного не набрало необхідну кількість голосів.

Із протоколом поіменного голосування можна ознайомитись на сайті громади у розділі Останні оприлюднені документи. Всі прийняті рішення також будуть опубліковані на офіційному сайті.