В Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій в рамках підготовки до XVIII сесії

В рамках підготовки до XVIII сесії Солонянської селищної ради відбулося засідання постійної комісії  з питань  соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів.

Солонянське управління ГУ Держпродспоживслужби інформує: Небезпечні кружки зі Швеції - будьте обережні!

Солонянське управління інформує, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровської області отримано лист Держпродспоживслужби від 05.01.2022 № 11.1.1-5/115 «Щодо повідомлення RASFF від 28 грудня 2021 № 2021.5998 – fup 5». Відповідно до інформаційного повідомлення, встановлено несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках Huskee Cups, що експортувалися зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021)

У Військовій гімназії відремонтовано їдальню та харчоблок

Новий семестр для школярів Солонянської громади розпочався з новими підходами до організації харчування з акцентом на здорову їжу, а для учнів Військової гімназії - ще й з новою їдальнею та харчоблоком! Відтепер діти не змушені будуть ходити в інше приміщення для того, щоб поїсти. Здорові діти- наше майбутнє!

Пресслужба МОЗ України інформує

83,9% жителів Дніпропетровщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.