Дніпровське відділення Фонду соціального страхування України інформує

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

В Україні триває місяць цифрової грамотності

До 30 листопада в Україні триває інформаційна кампанія. З цієї нагоди на платформі “Дія. Цифрова освіта” можна переглянути важливі інфо-продукти. Вони дадуть змогу ознайомитися з можливими інформаційними атаками, навчать основам протистояння  кібератак, допоможуть впевненіше почувати себе серед загроз цифрового світу, тощо. Детальніше про кожен освітній серіал за посиланнями:

Відділ державної реєстрації Солонянської селищної ради нагадує

Останнім часом почастішали випадки звернення співвласників та сусідів до органів щодо надання довідок “про склад родини”, “про місце реєстрації”, тощо. Звертатися людей змушують чиновники та службовці на місцях – УПСЗН (собес), військовий комісаріат, газове господарство, тощо – для всіх них орган реєстрації чомусь дорівнюється до ЖКП (ЖЕК), а це зовсім не так.