Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Цього року він припадає на 21 листопада.

З цієї нагоди в актовій залі Солонянської селищної ради відбулось урочисте зібрання. Селищний голова Михайло Копейко привітав аграріїв з професійним святом та подякував їм за постійну допомогу та підтримку громади. «Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу» - зазначив селищний голова.

Почесною Грамотою Дніпропетровської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства відзначили:

• Андрусішина Анатолія Матійовича – директор приватного підприємства «Маг»
  • Кравченка Володимира Яковича – засновника ТОВ «Завод Полімердеталь»
  • Похвального Володимира Вікторовича – директора СТОВ «АгроМайстер».

Грамотою Дніпропетровської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва та з нагоди Дня працівників сільського господарства відзначили:

• Коржа Дмитра Олександровича – директора ТОВ «Гайдамацьке»
  • Гуру Ігоря Федоровича – члена селянського (фермерського) господарства «Індафі»
  • Майстренка Миколу Васильовича – директора ТОВ «Лан-Снаб»
  • Хенкіна Вадима Володимировича – директора ТОВ «ДАК».

Подяки селищного голови за багаторічний  вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Солонянської селищної територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства вручили:

• Бесіді Ларисі Василівні – директора ТОВ «Прогрес»
  • Яремку Степану Івановичу - директору ПАФ «Січ»
  • Бардадиму Василю Григоровичу – директору ПСП «АГРОФІРМА «ПЕРШЕ ТРАВНЯ»
  • Булкіну Сергію Івановичу – директору СТОВ «Вікторія»
  • Майстренку Сергію Миколайовичу – директору ТОВ «АГРОСС+»
  • Коржу Леоніду Кіндратовичу – засновнику ТОВ «Агро-Інтвест»

Шановні працівники сільського господарства, хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Бажаємо вам всім прихильної долі, гарних врожаїв, вагомих здобутків, миру та невичерпної енергії!