Пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю до Головного управління Фонду області надійшло багато запитань щодо пенсійного забезпечення саме такої категорії осіб. Відповіді на питання надав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій КОЗАК.

Відбулись засідання постійних комісій

Сьогодні, 23 листопада, в Солонянській селищній раді відбулись засідання постійних комісій. Над своїми проєктами рішень та порядком денним працювали члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів та члени постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього середовища.

Фахівці Фонду соціального страхування України відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?